Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIZYTA SŁOWACKICH UCZNIÓW W ELBLĄSKIM MUZEUM HISTORYCZNO - ARCHEOLOGICZNYM

Dodano dnia: 02.06.2019

W sobotę 1.06.19, wizytę w Elblągu rozpoczęła grupa dzieci i nauczycieli ze słowackiego Kamenina. Jest to element realizacji projektu, w którym uczestniczą również uczniowie naszej szkoły. Słowaccy uczniowie, należący do węgierskiej mniejszości zamieszkującej ten kraj, rozpoczęli spotkanie z naszą historią od wizyty w Elbląskim Muzeum Historyczno-Archeologicznym. Oprowadzał p. Wojciech Paczkowski, tłumaczyła p. Katka, nad całością "czuwał" p. dyrektor.  Zwiedzanie rozpoczęliśmy na "słodko"- od degustacji "Krówek", za którymi nasi goście wyjątkowo przepadają. Dalszy program wizyty rysuje się bardzo interesująco... c.d.n.

Wojciech PaczkowskiAutor: Anna Radkiewicz

WIZYTA SŁOWACKICH UCZNIÓW W ELBLĄSKIM MUZEUM HISTORYCZNO - ARCHEOLOGICZNYM

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 9 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.