Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZWIERZĘTA W POEZJI DZIECIĘCEJ

Dodano dnia: 07.03.2014

Dnia 5.03.2014 dzieci ze świetlicy popłudniowej wzięły udział w konkursie recytatorskim przebiegającym pod hasłem "Zwierzęta w poezji dziecięcej". Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, rozwijanie talentów recytatorskich. Konkurs przebiegł w dwóch kategoriach wiekowych, dzieci z klas I-III oraz IV VI. Łącznie w konkursie wzięło udział 21 wychowanków. Dzieci recytowały wiersze J. Tuwima, J. Brzechwy, H. Bechlerowej, M. Konopnickiej. W jury zasiedli: kierownik świetlicy, wychowawcy oraz przedstawiciel dzieci, którzy czuwali nad przebiegiem konkursu oraz oceniali popisy wychowanków. Wśród dzieci młodszych pierwsze miejsce zajął Michał Snopek, drugie Wiktoria Ostapczuk, trzecie Wiktoria Wasilewska. W kategorii dzieci starszych piersze miejsce zajęły Lena Zaborowska i Olga Chabowska, drugie Sebastian Wassarab, trzecie Marcin Urbanek. Zwycięscy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i słodycze. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem dzieci, przeniósł je w świat ulubionych bohaterów, był okazją do prezentacji swoich możliwości, zdolności recytatorskich.Autor: Izabela Pawełczak

ZWIERZĘTA W POEZJI DZIECIĘCEJ

Licznik odwiedzin
1 8 1 4 4 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.