Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

Z WIZYTĄ W GALERII EL

Dodano dnia: 04.06.2019

31 maja w przeddzień Międzynarodowego Dnia Dziecka klasa 6d wyszła do Galerii EL, aby obejrzeć wystawę sztuki współczesnej. Większość uczniów po raz pierwszy odwiedziła to miejsce. dzieci były pod wrażeniem gotyckiego wnętrza byłego kościoła. Na trzech kondygnacjach były rozmieszczone obrazy współczesnego artysty, który wykonał je różną techniką, ale na pewno nie malarską. Po obejrzeniu tych prac, uczniowie postanowili spróbować swych sił w sztuce i wyzwolić z siebie głęboko drzemiące pokłady talentu plastycznego. Czy to się udało? 

Małgorzata ŚwiatkowskaAutor: Anna Radkiewicz

Z WIZYTĄ W GALERII EL

Licznik odwiedzin
1 7 5 7 7 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.