WYCIECZKA PIERWSZAKÓW

Dodano dnia: 04.06.2019

Z okazji Dnia Dziecka klasy Ia i Ic  udały się na wycieczkę do Warzenka. Były tam plenerowe zajęcia sportowo – rekreacyjne w „Klubie przyjaciół Myszki Miki”. Pierwszaki bawiły się w  basenie z kuleczkami, zjeżdżały z dmuchanej zjeżdżalni, przeciskały się przez wielką gąsienicę Maggie. Za pomocą tajnego hasła otworzyły Mysi Składak i specjalnymi pojazdami urządziły zawody o tytuł Mistrza Kierownicy. Pokonały kolorowy tor przeszkód psa Pluto. W laboratorium profesora von Drakea wykonywały niezwykłe eksperymenty, zrobiły swojego własnego slimea, stworzyły opaski z mysimi uszami oraz miniatury Kaczora Donalda ze skarpet. Była też dyskoteka z Myszką Minnie, podczas której wyłoniono króla i królową tańca – wygibańca. Królową została Ania Biernacka z kl.Ia, a królem Kuba Paczkowski też z kl.Ia. Każdy otrzymał legitymację członka Klubu Przyjaciół Myszki Miki.

Ewa Czarnecka

WYCIECZKA PIERWSZAKÓW