Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

1000 LAT WSPÓLNEJ HISTORII

Dodano dnia: 05.06.2019

Nasze wspólne spotkania z historią, w których uczestniczyli słowaccy uczniowie z Kamenina, zakończyliśmy na dzisiejszej lekcji pt. "Tysiąc lat wspólnej historii Polski i Węgier- opowieści starego Prusa”. W realizacji brali udział z naszej strony uczniowie klas 8-mych, przebrani za ważne postacie z historii stosunków polsko-węgierskich. Wypadliśmy super, widać to było po naszych słowackich kolegach i ich nauczycielach. Lekcja zakończyła się wspólną sesją zdjęciową i szybko zadzierzgniętymi znajomościami.

Do kolejnego spotkania, Przyjaciele.

Wojciech Paczkowski



Autor: Anna Radkiewicz

1000 LAT WSPÓLNEJ HISTORII

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.