Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ DZIEWCZYNKI NA ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 08.03.2014

Dnia 7 marca br. w naszej świetlicy świętowaliśmy Dzień Kobiet. Celem zajęć było: kultywowanie i wzbogacanie dobrych tradycji związanych z Dniem Kobiet, integracja grupy, budowanie przyjemnej atmosfery w grupie. Na początku spotkania chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia. Następnie cała grupa rozwiązywała zagadki związane z zawodami wykonywanymi przez kobiety; sprawdzała swoją kondycję fizyczną podczas wykonywania zadań sprawnościowych, a także tworzyła „mapę myśli”  opisującą cechy super koleżanki. Na zakończenie każda dziewczynka otrzymała dyplom „Super Dziewczyny”.Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ DZIEWCZYNKI NA ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Licznik odwiedzin
2 0 1 9 5 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.