Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

PODRÓŻ W ZACZAROWANY ŚWIAT GIER KOMPUTEROWYCH

Dodano dnia: 10.06.2019

W dniu dzisiejszym, 10.06.19, uczniowie klas 8-mych mieli okazję poznać bardzo ciekawą osobę. Był to autor wielu gier komputerowych, pan Jacek Perzanowski. Zawodowo zajmuje się tą działalnością od lat 10 a jego niektóre gry notują do 40 milionów "wejść". Celem spotkania było zapoznanie naszej młodzieży, żywo zainteresowanej tematyką, z "warsztatem" pracy programisty. Wymaga on, dla niektórych niestety, perfekcyjnej znajomości matematyki i tytanicznej pracy. Stworzenie jednej gry to efekt rocznej, na co dzień wielogodzinnej pracy. Uczniowie otrzymali kilka praktycznych porad, jak w domowych warunkach, przy własnym komputerze, stworzyć namiastkę  profesjonalnej gry. Spotkanie ciekawe i pożyteczne zarazem. Być może w jego efekcie, niektórzy z obecnych, wybiorą ten profil kształcenia. Spotkanie odbyło się w ramach projektu- "Dzisiaj nauka, jutro sukces”.

Wojciech Paczkowski
 Autor: Anna Radkiewicz

PODRÓŻ W ZACZAROWANY ŚWIAT GIER KOMPUTEROWYCH

Licznik odwiedzin
2 0 1 9 5 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.