WERNISAŻ W GALERII EL

Dodano dnia: 18.06.2019

12 czerwca odbyło się uroczyste rozdanie nagród uczniom, którzy zgłosili swoje prace na konkurs pt "wyŁADnijmy Elbląg".
Dzieci z kl 4c oraz 2c miały możliwość zwiedzić mury wspaniałego budynku Galerii El. Część I składała się nie tylko z wręczenia dyplomów i upominków, ale także z występów wokalnie uzdolnionej młodzieży z MDK. Druga część spotkania przeniosła nas w magiczne miejsce jakim jest krużganek Galerii EL. Tam dzieci mogły podziwiać prace swoich kolegów i koleżanek oraz odnaleźć swoje dzieła.
Artystyczne umiejętności zaprezentowały uczennice kl. 4c: Lena Plebaniak, Zuzia Walaszewska, Martyna Kwaśniewska, Roksana Branecka, uczniowie kl. 2c: Jagodzinska Wiktoria, Patrycja Kuternowska, Wiktoria Markowska, Michał Zawada, Maja Grzegółkowska, Fabian Żmijewski, Julia Zając, Michał Kłosiński, Magda Jenczszok oraz uczniowe klas starszych przygotowani pod okiem Pani Elżbiety Paczkowksiej: Szymon Trochimczuk Vc, Jan Romanowski Vc, Ola Cyga VIc, Zosia Molińska VIc, Majka Kwas VIIc, Klaudia Gibas VIIc, Fabian Prończyk VIIa, Kamil Lichocki VIIa, Mikołaj Szuba VIIa, Antonina Gugnon VIIa.
Prace naszych uczniów podziwiać można w krużganku Galerii EL.

Serdecznie zapraszam na wystawę.

WERNISAŻ W GALERII EL