Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEWCZYNKA NA MEDAL

Dodano dnia: 10.03.2014

„DZIEŃ DZIEWCZYNKI” –cykl zajęć związanych z olbrzymim znaczeniem kobiet w naszym życiu. Dzieci poznały zawody, które rzadko wykonują kobiety, opowiadały również o zawodach wykonywanych przez swoje mamy. W naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Kobiet 7 marca. Tego dnia dzieci brały udział w różnych konkursach. Wiele uśmiechu wywołały konkurencje tańca na gazetach oraz z balonami. Dziewczynki zostały obdarowane przez chłopców orderami„DZIEWCZYNA NA MEDAL”, które wcześniej własnoręcznie wykonali. Gdy dziewczynki oddały się zabawie tanecznej chłopcy postanowili jeszcze wykonać dla dziewczynek laurki. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodki poczęstunek. Zajęcie przygotowały Ilona Król oraz Małgorzata IwaniszynAutor: Izabela Pawełczak

DZIEWCZYNKA NA MEDAL

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 8 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.