Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZIELONA SZKOŁA W KUDOWIE - ZDRÓJ

Dodano dnia: 10.09.2019

2 września klasy: VI c, d i e wyruszyły do Kudowy- Zdrój w ramach zielonej szkoły. We Wrocławiu podziwialiśmy Panoramę Racławicką. Płótno to ma 15 metrów wysokości i 120 długości. Czuliśmy, że jesteśmy w centrum wielkiej bitwy. Zwiedziliśmy Wambierzyce, Duszniki- Zdrój i samą Kudowę, gdzie mogliśmy wędrować Szlakiem Ginących Zawodów, podziwiać zabawki z różnych epok i zatrzymać się na chwilę refleksji w Kaplicy Czaszek. Przedzieraliśmy się przez Błędne Skały, a na pukcie widokowym mogliśmy obserwować najwyższy szczyt Karkonoszy- Śnieżkę. Byliśmy również poza granicami naszego kraju, mianowicie w Czechach i zachwycaliśmy się Pragą z jej niesamowitymi zabytkami. Wyprawa była super!!!

Dorota KuligowskaAutor: Izabela Pawełczak

ZIELONA SZKOŁA W KUDOWIE - ZDRÓJ

Licznik odwiedzin
1 8 1 1 6 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.