Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ PODZIEMNEGO PAŃSTWA POLSKIEGO

Dodano dnia: 29.09.2019

W przededniu urodzin wielkiego elblążanina oraz Dnia Podziemnego Państwa Polskiego klasy 6c i 7a z wychowawcami złożyli hołd i kwiaty w imieniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły, na grobie gen. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Przewodnikiem już po raz kolejny była pani Grażyna Wosińska, elbląska dziennikarka. Opowiadała uczniom o życiu, walce w czasie II wojny światowej oraz powojennych losach generała.Autor: Anna Radkiewicz

DZIEŃ PODZIEMNEGO PAŃSTWA POLSKIEGO

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.