Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

CIEKAWA WYCIECZKA W STRUGACH DESZCZU...

Dodano dnia: 02.10.2019

2.10.19, pomimo ciągłego deszczu, odbyła się interesująca wycieczka z udziałem klasy 7 c naszej szkoły i 7-ej klasy ze szkoły 21. Tematem wyjazdu był plebiscyt na Powiślu, którego 100-tną rocznicę będziemy obchodzić w przyszłym roku. W toku wyjazdu, uczestnicy poznali miejsca związane z plebiscytem (Sztum, Biała Góra, Czernin, Stary Targ, Waplewo) i słynne postacie, które działały na rzecz przyłączenia tych terenów do Polski (Donimirscy, Sierakowscy). Nawet opór natury nie był w stanie pokrzyżować naszych planów, wykonaliśmy je w 100%. Zwieńczeniem wycieczki będzie konkurs dla naszych uczniów i uczniów ze szkoły 21, który zorganizujemy w najbliższym czasie.

Wojciech PaczkowskiAutor: Anna Radkiewicz

CIEKAWA WYCIECZKA W STRUGACH DESZCZU...

Licznik odwiedzin
1 8 6 9 2 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.