Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

W HOŁDZIE BOHATEROM

Dodano dnia: 03.10.2019

2 października uczniowie elbląskich szkół oddali hołd powstańcom warszawskim w rocznicę upadku powstania. Znaczną grupę stanowili uczniowie naszej szkoły i to oni wraz z nauczycielami byli organizatorami spotkania. Inicjatorką apelu przy grobach powstańców była pani redaktor Grażyna Wosińska, która już kilka razy przeprowadzała żywe lekcje historii dla naszych uczniów. Młodzież zainteresowały losy powstańców, z zainteresowaniem słuchała opowieści o bohaterskich czynach swoich rówieśników w czasach powstania warszawskiego. 

Link do artykułu >>>Autor: Anna Radkiewicz

W HOŁDZIE BOHATEROM

Licznik odwiedzin
1 8 6 9 2 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.