Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SMACZNIE I ZDROWO

Dodano dnia: 09.10.2019

W poniedziałek,  7 października, dzieci ze świetlicy popołudniowej uczestniczyły w warsztatach kulinarnych w Stowarzyszeniu Inicjatorów Społecznych „Przyjazny Krąg”. Najpierw poznały historię sprowadzenia pierogów do Polski, ich rodzaje oraz różne przepisy na ich przygotowanie. Następnie z paniami - seniorkami przygotowywały przepyszne pierogi z truskawkami oraz ze szpinakiem i fetą. Nie obyło się bez rozmów o zdrowym i wartościowym odżywianiu. Stąd na deser dzieci przygotowały zielone smoothi ze szpinaku, bananów i pomarańczy. Dla łasuchów były też pierniczki, które maluchy dekorowały według własnych upodobań. Dzieci były bardzo zadowolone. Radość sprawiło im wspólne gotowanie oraz rozmowy ze starszymi paniami. Już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania.

E. LeśnikowskaAutor: Anna Radkiewicz

SMACZNIE I ZDROWO

Licznik odwiedzin
2 1 9 5 5 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.