Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

Dodano dnia: 10.10.2019

10 października odbył się pierwszy z zaplanowanego cyklu koncertów dla dzieci z klas I – III. Koncerty przygotowane przez Agencję Artystyczną POZYTYWKA z Olsztyna mają formę opowieści słowno – muzycznych, czyli lekcji muzyki i przedstawienia teatralnego. Co miesiąc będą przedstawiane inne instrumenty i zagadnienia muzyczne. Cechą wyróżniającą te koncerty jest aktywny udział publiczności. Każde spotkanie zakończy się konkursem wiedzy muzycznej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają drobne nagrody, a zwycięzcy z poszczególnych miesięcy wezmą udział w finałowym konkursie w czerwcu.

Dzisiejszy konkurs wygrał Miłosz Rubalewski z klasy III a. Gratulujemy!

Katarzyna Kreft 
 Autor: Anna Radkiewicz

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

Licznik odwiedzin
2 1 9 5 6 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.