Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ

Dodano dnia: 30.10.2019

W dniu 29 października klasy Vb i Vd wybrały się do Muzeum II wojny światowej w Gdańsku. Edukatorzy zabrali dzieci w daleką podróż do pogrążonego w wojnie świata, w którym jedyną nadzieją były piękne postawy ludzi ceniących sobie wolność,  miłość bliźniego i gotowość do poświęceń. Dzieci przebywały w sali lekcyjnej z drugiej połowy lat trzydziestych XX wieku oraz salonie warszawskiego mieszkania w trzech różnych okresach okupacji, co umożliwiło łatwiejsze poznanie i zrozumienie historii. Zwiedzanie wystaw oraz udział w zajęciach edukacyjnych pozwoliły docenić życie w wolnej Polsce. 

Kamila Groszewska i Grażyna Ciesielska Autor: Anna Radkiewicz

WYCIECZKA DO MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ

Licznik odwiedzin
2 2 3 0 4 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.