Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

Dodano dnia: 08.11.2019

Dnia 7 listopada dla klas I – III odbyła się kolejna audycja muzyczna przygotowana przez Agencję Artystyczną „Pozytywka” z Olsztyna. Tym razem uczniowie mogli poznać twórczość jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów, czyli Stanisława Moniuszko. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy dotyczących muzyki wokalnej, opery oraz arii. Uczniowie mieli  możliwość posłuchania fragmentów opery „Straszny dwór”. Podczas zajęć odbył się kolejny konkurs wiedzy muzycznej. Tym razem uczestnikami byli uczniowie klas drugich. 
Zwycięzcą dzisiejszego konkursu został uczeń klasy 2a Wojtek Kaszyc.
Serdecznie gratulujemy!!!

Urszula BazylczykAutor: Anna Radkiewicz

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 8 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.