Wyszukaj na stronie  
Jeste¶ tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZDROWO, SMACZNIE I KOLOROWO W ¦WIETLICY

Dodano dnia: 18.11.2019

Tradycj± ¶wietlicy szkolnej s± zajęcia dotycz±ce zdrowego trybu życia. Podczas zajęć w zeszłym tygodniu omówili¶my piramidę żywienia, a następnie przygotowali¶my zdrowe warzywne przek±ski. Marchewkę, ogórka i paprykę pokroili¶my w paseczki, a do tego przygotowali¶my zdrowy sos czosnkowy na bazie jogurtu naturalnego. Wszystkie warzywa zniknęły z talerza w bardzo szybkim czasie. Okazało się, że warzywa mog± być pyszne. Nasz± przek±sk± poczęstowali¶my również dyrekcję i nauczycieli.

Katarzyna Zadroga-MikulskaAutor: Anna Radkiewicz

ZDROWO, SMACZNIE I KOLOROWO W ¦WIETLICY

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbl±g

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie s± prawnie strzeżone i bez zgody nie mog± być wykorzystywane.