Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE Z PROGRAMOWANIEM - MOJA MAŁA I DUŻA OJCZYZNA

Dodano dnia: 27.11.2019

W piątek - 22 listopada czterosobowa drużyna z klasy IV a w składzie: Ola Orlikowska, Klara Żyła, Mateusz Sutkowski, Ryszard Szczepański wzięli udział w spotkaniu z programowaniem "Moja mała i duża Ojczyzna" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 12 w Elblągu. Podczas zabaw uczniowie zmierzyli się z zadaniami z programowania: kodowali trasę dla ozobotów po elbląskiej starówce, rozwiązywali zagadaki dotyczące miast Polski za pomocą kodów QR, układali drogę z miasta do miasta na mapie Polski, pracowali w programie scratch junior programując wiersz Władysława Bełzy "Katechizm polskiego dziecka",
układali obrazki na macie do kodowania za pomocą plastikowych kubeczków. Uczniowie otrzymali tytuł "Mistrzów programowania". Wszystkim uczestnikom zabawy bardzo się podobały i mogli nabywać wiedzę za pomocą nowoczesnych technologii. 

Edyta Sierżęga
 Autor: Anna Radkiewicz

SPOTKANIE Z PROGRAMOWANIEM "MOJA MAŁA I DUŻA OJCZYZNA"

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.