AUTUMN ON THE FARM

Dodano dnia: 27.11.2019

25 listopada w Szkole Podstawowej nr 11 odbyła się IV edycja konkursu z języka angielskiego „Autumn on the farm”. W językowych potyczkach udział wzięło 9 drużyn ze szkół podstawowych z Elbląga i okolic. Uczniowie klas 3 zmierzyli się w 6 konkurencjach sprawdzających znajomość słownictwa, umiejętność liczenia, a także czytania ze zrozumieniem. Było też zadanie dodatkowe – nagroda specjalna. Każda reprezentacja musiała przygotować pracę plastyczną pod tytułem „My scarecrow” i zaprezentować w kilku zdaniach w języku angielskim tytułowego stracha na wróble. W tej właśnie konkurencji byliśmy najlepsi i otrzymaliśmy nagrodę!
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas 3a i 3b: Veronique Wernicka, Wiktor Bieniek, Kacper Jędrzejewski, Oliwier Mazowita.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę, a naszym uczniom gratulujemy zdolności  językowych, odwagi w mówieniu w języku angielskim i umiejętności pracy w zespole pod presją czasu.

Jolanta Jędrzejewska

AUTUMN ON THE FARM