Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY

Dodano dnia: 01.12.2019

W świetlicy szkolnej poznaliśmy andrzejkowe tradycje i dowiedzieliśmy się jak wróżono kiedyś. W czasie naszego spotkania uczniowie brali udział w różnych zabawach i wróżbach odkrywając swoją przyszłość.  Nie mogło zabraknąć wróżby z butów, przebijania serduszek z imionami, wróżenia z monet oraz przy pomocy wirującej strzałki. Odtańczyliśmy również taniec wróżek i czarodziejów. Andrzejkowa zabawa miała tajemniczy urok i magię. Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie?

Katarzyna Zadroga-Mikulska, Małgorzata IwaniszynAutor: Anna Radkiewicz

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.