Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ELBLĄSKA LIGA TAŃCA

Dodano dnia: 09.12.2019

Elbląska Liga Tańca to zadanie realizowane przez Stowarzyszenie Jantar i Centrum Spotkań Europejskich Światowid przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Elbląg w ramach projektu „Kierunek Taniec”. Do tego zadania przystąpiła klasa 2a. Od marca do grudnia 2019 roku dzieci uczyły się tańca towarzyskiego, były to tańce standardowe i latynoamerykańskie. Raz w tygodniu przez 2 godz. lekcyjne dzieci wytrwale ćwiczyły kroki pod okiem instruktorów – pani Anny Czyżyk i pana Mateusza Czyżyka.
W niedzielę, 8 grudnia odbył się turniej sprawdzający nabyte umiejętności taneczne. Na parkiecie rywalizowały ze sobą pary taneczne ze szkół: SP1, SP6, SP19. Uczniowie klasy 2a to najlepsi tancerze Elbląskiej Ligi Tańca. Zdobyli puchar za swoje umiejętności taneczne, otrzymali medale oraz upominki. 
Klasa 2a godnie reprezentowała naszą szkołę podczas turnieju tańca. Gratulujemy !!!

Ewa CzarneckaAutor: Anna Radkiewicz

ELBLĄSKA LIGA TAŃCA

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.