UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH Z WIZYTĄ W CKZiU W ELBLĄGU

Dodano dnia: 10.12.2019

05 grudnia uczniowie klas ósmych pod opieką Pana Wicedyrektora Marcina Konica uczestniczyli w warsztatach pt. „Zmysły w zawodach”. Spotkanie zostało przygotowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu. Uczniowie zwiedzali pracownie: stolarską, mechatroniczną, operatorów obrabiarek skrawających, mechaników pojazdów samochodowych, elektroniczną, a także fryzjerską. Ósmoklasiści własnymi zmysłami zapoznawali się ze środowiskiem pracy odwiedzanych pracowni. Byli zaskoczeni m.in. hałasem jaki wydają poszczególne maszyny oraz intensywnym zapachem w stolarni. Uczniowie mieli też możliwość bezpośredniej rozmowy z nauczycielami pracującymi w poszczególnych pracowniach, jak również uczniami przygotowującymi się do wykonywania danych zawodów.

WARSZTATY CKZIU

IOD: iod@ecuw.elblag.pl