Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH Z WIZYTĄ W CKZiU W ELBLĄGU

Dodano dnia: 10.12.2019

05 grudnia uczniowie klas ósmych pod opieką Pana Wicedyrektora Marcina Konica uczestniczyli w warsztatach pt. „Zmysły w zawodach”. Spotkanie zostało przygotowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu. Uczniowie zwiedzali pracownie: stolarską, mechatroniczną, operatorów obrabiarek skrawających, mechaników pojazdów samochodowych, elektroniczną, a także fryzjerską. Ósmoklasiści własnymi zmysłami zapoznawali się ze środowiskiem pracy odwiedzanych pracowni. Byli zaskoczeni m.in. hałasem jaki wydają poszczególne maszyny oraz intensywnym zapachem w stolarni. Uczniowie mieli też możliwość bezpośredniej rozmowy z nauczycielami pracującymi w poszczególnych pracowniach, jak również uczniami przygotowującymi się do wykonywania danych zawodów.Autor: Anna Radkiewicz

WARSZTATY CKZIU

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 6 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.