Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJE TO MY

Dodano dnia: 10.12.2019

W grudniowy poranek 7 dnia miesiąca odważne RODZINKI z klasy II b z wychowawczynią wybrały się do Bażantarni. Wraz z przewodnikami turystyki pieszej z PTTK w Elblągu z panią Jolą Kałabun na czele przemaszerowali 6 kilometrów szlakami tego urokliwego parku poznając jego legendy.  Nie straszny im był padający z nieba deszcz, mokre ścieżki i „niezłapane zające”,  bo wszystkim przyświecał jeden cel – choć na chwilę wcielić się w rolę Mikołaja i obdarować „prezentami” leśne zwierzęta. U celu wędrówki na wszystkich czekało ognisko, kiełbaski i spotkanie z prawdziwym Mikołajem i słodkie upominki.

Anna BadajAutor: Anna Radkiewicz

MIKOŁAJE TO MY

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.