Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJKOWY ESCAPE ROOM

Dodano dnia: 17.12.2019

W poniedziałek 09 grudnia zgodnie z coroczną tradycją w naszej szkole odbył się konkurs Mikołajkowy Escape Room dla uczniów klas siódmych.  W rozgrywce chodziło o to, aby wydostać się z klasy w jak najkrótszym czasie, rozwiązując jednocześnie następujące po sobie i ściśle powiązane zadania, doświadczenia wymagające wszechstronnej wiedzy 
z matematyki, geografii, biologii i chemii. Uczniowie, po zapoznaniu ze scenariuszem i salą pełną rekwizytów, przystąpili do wytężonej pracy, co pozwoliło zrealizować ostateczny cel – „wyjście z klasy”. Młodzież doskonale poradziła sobie z zadaniami z mapą, kompasem oraz zadaniem biologicznym i doświadczeniem chemicznym. Konkurs ten to znakomita rozrywka 
i zabawa, jednocześnie wyścig z czasem oraz emocje rosnące z minuty na minutę. 
W tym roku zwyciężyli uczniowie klasy 7B, którym udało się opuścić klasę znacznie wcześniej niż uczniom klasy 7C.

Zwycięzcom gratulujemy!!! 
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. 

Beata Gawkowska, Małgorzata Światkowska,
Wioletta Szulaczuk, Barbara Żak

 Autor: Anna Radkiewicz

MIKOŁAJKOWY ESCAPE ROOM

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.