WIECZÓR WIGILIJNY

Dodano dnia: 19.12.2019

Dnia 18 grudnia 2019 r. zaproszeni Goście, Wychowawcy i Dzieci ze świetlicy popołudniowej spotkali się na Uroczystym Wieczorze Wigilijnym. Wśród zaproszonych gości byli Dyrektor naszej szkoły pan Andrzej Soja, pedagodzy szkolni, pani psycholog oraz nauczyciele świetlicy. Wigilijne spotkanie rozpoczęło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci przygotowane przez panią Izabelę Wiącek i wychowawców. Uroczystą, świąteczną atmosferę podkreśliły zaśpiewane przez wszystkich najpiękniejsze polskie kolędy. Zanim wszyscy usiedli do wspaniale nakrytego świątecznego stołu, pełnego wigilijnych potraw, Kierownik świetlicy, pani Irena Sokołowska złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem. Wieczór uświetnił święty Mikołaj, który wywołując ogromną radość, wjechał na reniferze do sali i przywiózł dzieciom tak oczekiwane prezenty. Ten wyjątkowy wieczór upłynął w serdecznej atmosferze wprowadzając wszystkich w świąteczną atmosferę.

Irena Sokołowska, Katarzyna Mizerska

WIECZÓR WIGILIJNY