Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE UCZNIÓW Z DORADCĄ ZAWODOWYM 

Dodano dnia: 13.01.2020

8 stycznia uczniowie klas ósmych spotkali się z Panią Beatą Ragin, doradcą zawodowym i pedagogiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2. Celem spotkania było wsparcie młodzieży w podejmowaniu decyzji związanej z wyborem kierunku dalszej drogi edukacyjno – zawodowej. W trakcie zajęć uczniowie mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania, jak również przypomnienia sobie, jakie czynniki powinni brać pod uwagę decydując się na naukę w konkretnej szkole ponadpodstawowej. 

Jolanta JędrzejewskaAutor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 8 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.