OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO GALILEO - WYNIKI

Dodano dnia: 09.06.2020

W marcu bieżącego roku 22 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Galileo 2020” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Znamy już wyniki  testu jednokrotnego wyboru sprawdzającego nie tylko wiedzę leksykalno - gramatyczną, ale i realioznawczą.
Spośród 233 szóstoklasistów z całej Polski najwyżej sklasyfikowany został Aleksander Janaszak, który zajął 28. miejsce.
W klasach siódmych, na 206 uczestników najlepiej wypadła Nikolina Sosna, która zajęła 17. pozycję.
W klasach ósmych, spośród 196 uczestników konkursu Laureatem został Konrad Żyhałko, który zajął 7. miejsce w kraju.

Gratuluję uzyskanych wyników i życzę powodzenia w kolejnej klasie i szkole.

Marzena Kiełek

IOD: iod@ecuw.elblag.pl