ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020

Dodano dnia: 26.06.2020

Drodzy Uczniowie,

Każdy rok szkolny przynosi wiele ciekawych wydarzeń. Jednak ten okazał się wyjątkowy.  Musieliśmy wszyscy przestawić się na inne formy pracy, wykorzystywać nowoczesne technologie.  Przez długi czas nie mogliście widywać się ze swoimi kolegami i nauczycielami. Sytuacja pandemii wymagała wielkiej samodyscypliny i rzetelnej pracy. Z radością możemy stwierdzić, że większość z Was wykonała to zadanie, co przełożyło się na uzyskane oceny.

Strony internetowe i aplikacje, których używaliście, by spędzać wolny czas, teraz okazały się niezbędne do zdalnego nauczania. Wasze klasy przekształciły się w grupy na messengerze czy classroomie. Wykorzystaliście je również do utrzymywania relacji z rówieśnikami.  Sytuacja kwarantanny utrudniła wszystkim nam codzienne funkcjonowanie.  Ale dzięki niej zdobyliście nowe umiejętności, które powinniście rozwijać, bogacić swój warsztat posługiwania się zdobyczami techniki, szczególnie w dziedzinie komunikowania się z innymi.

Przed Wami zasłużony wakacyjny wypoczynek. Korzystajcie z niego w sposób bezpieczny. Dbajcie o swoje zdrowie w sposób szczególny, abyśmy po wakacjach mogli spotkać się w murach naszej szkoły.

Bądźcie ciekawi świata, poznawajcie go, zwiedzajcie piękne zakątki naszego regionu, kraju i świata. Korzystajcie z wolnego czasu, by w pełni sił wrócić do szkoły.

Uczniom kończącym edukację w naszej szkole życzymy wysokich lotów w zdobywaniu wiedzy na dalszym etapie nauki.

Na te wyjątkowe wakacje życzymy Wam przede wszystkim zdrowia. Życzymy, byście poznali nowych przyjaciół,  przeżyli ekscytujące przygody.  Wakacje 2020 uważamy za rozpoczęte.

Dyrekcja szkoły

Autor: