Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Dodano dnia: 29.07.2020

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

W piątek, 31 lipca ukażą się wyniki egzaminu ósmoklasisty.

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu będzie można odebrać w szkole w piątek, 31 lipca 2020 roku w godzinach 12.00 – 14.00 i w poniedziałek, 3 sierpnia, w godzinach 8.00 – 12.00 w gabinecie wicedyrektorów.

Na wniosek rodzica skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany przez dyrektora szkoły podstawowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. poczty e-mail).

Pełny komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dotyczący  postępowania rekrutacyjnego, a także  sposobu sprawdzenia wyników, jakie uzyskali uczniowie z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl) znajdziecie Państwo w załączniku poniżej.

Jednocześnie przypominamy, że w czasie osobistego odbioru zaświadczeń obowiązują zasady bezpieczeństwa, tzn. osoba odbierająca musi mieć maseczkę lub przyłbicę oraz musi (po wejściu do szkoły) zdezynfekować ręce.

Z poważaniem,

dyrekcja szkoły


Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r.Autor:

Licznik odwiedzin
2 2 0 3 4 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.