WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Dodano dnia: 29.07.2020

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

W piątek, 31 lipca ukażą się wyniki egzaminu ósmoklasisty.

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu będzie można odebrać w szkole w piątek, 31 lipca 2020 roku w godzinach 12.00 – 14.00 i w poniedziałek, 3 sierpnia, w godzinach 8.00 – 12.00 w gabinecie wicedyrektorów.

Na wniosek rodzica skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany przez dyrektora szkoły podstawowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. poczty e-mail).

Pełny komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dotyczący  postępowania rekrutacyjnego, a także  sposobu sprawdzenia wyników, jakie uzyskali uczniowie z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl) znajdziecie Państwo w załączniku poniżej.

Jednocześnie przypominamy, że w czasie osobistego odbioru zaświadczeń obowiązują zasady bezpieczeństwa, tzn. osoba odbierająca musi mieć maseczkę lub przyłbicę oraz musi (po wejściu do szkoły) zdezynfekować ręce.

Z poważaniem,

dyrekcja szkoły

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r.

Autor:

IOD: iod@ecuw.elblag.pl