Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

NARODOWE CZYTANIE 2020

Dodano dnia: 02.09.2020

Kolejny raz uczniowie, rodzice i nauczyciele SP1 biorą udział w Narodowym Czytaniu - akcji, której celem jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości. Akcję, z inicjatywy Prezydenta Bronisława Komorowskiego, zorganizowano po raz pierwszy w 2012 roku. W obecnej, dziewiątej edycji będziemy czytać Balladynę - Juliusza Słowackiego. Zachęcamy do wspólnego czytania i udziału w konkursie. Informacje o nim  znajdują się pod poniższym linkiem. 

(<<<link>>>).

Polonistki SP 1Autor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 2 0 2 0 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.