Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

14 PAŹDZIERNIKA... INACZEJ NIŻ ZWYKLE

Dodano dnia: 19.10.2020

Zajęcia w klasie III b tego dnia poświęcone były książkom, a dokładniej zachęceniu dzieci do poszukiwania i czytania książek, które potrafią przenieść czytelnika w inny świat, rozwinąć wyobraźnię i zabić nudę długich jesiennych wieczorów. Podczas zajęć dzieci słuchały fragmentów wybranych książek, wykonywały okładki do wybranych pozycji. Każdy uczeń miał też okazję poczuć się „pożeraczem wyrazów” i stworzył swój portret tej postaci. Możecie je podziwiać na załączonych zdjęciach. Autor: Anna Radkiewicz

14 PAŹDZIERNIKA... INACZEJ NIŻ ZWYKLE

Licznik odwiedzin
2 2 5 2 1 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.