SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI ZE ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 11.04.2014

Dnia 9 kwietnia odbyło się spotkanie z rodzicami dziećmi uczęszczającymi na świetlicę popołudniową. W pierwszej części spotkania kierownik świetlicy omówiła z rodzicami wyniki w nauce, zaangażowanie, motywację i zachowanie w różnych zajęciach świetlicowych wychowanków świetlicy. Podsumowano pierwszy etap konkursu na „Mistrza tabliczki mnożenia”, z podkreśleniem czynnego udziału rodziców, czyli wspólna zabawa z tabliczką w domu. W drugiej części spotkania z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, każda rodzina pod kierunkiem plastyka p. Anny Stefaniak wykonała świąteczne jajo techniką de kupaż. Spotkanie z plastykiem było sponsorowane. Dziękujemy.

SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI ZE ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ