Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI ZE ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 11.04.2014

Dnia 9 kwietnia odbyło się spotkanie z rodzicami dziećmi uczęszczającymi na świetlicę popołudniową. W pierwszej części spotkania kierownik świetlicy omówiła z rodzicami wyniki w nauce, zaangażowanie, motywację i zachowanie w różnych zajęciach świetlicowych wychowanków świetlicy. Podsumowano pierwszy etap konkursu na „Mistrza tabliczki mnożenia”, z podkreśleniem czynnego udziału rodziców, czyli wspólna zabawa z tabliczką w domu. W drugiej części spotkania z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, każda rodzina pod kierunkiem plastyka p. Anny Stefaniak wykonała świąteczne jajo techniką de kupaż. Spotkanie z plastykiem było sponsorowane. Dziękujemy.Autor: Izabela Pawełczak

SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI ZE ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Licznik odwiedzin
2 0 0 2 2 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.