Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ARTETERAPIA W GALERII EL

Dodano dnia: 14.04.2014

Dnia 10 kwietnia rozpoczęliśmy w Galerii El cykl spotkań arteterapeutycznych. Dzieci ze świetlicy dziennej i popołudniowej najpierw zapoznały się z historią Galerii El– dawnego kościoła Najświętszej Marii Panny oraz historią zniszczonego w czasie wojny klasztoru Dominikanów, następnie obejrzały aktualną wystawę: Anny Szprynger Prosta nieskończona oraz Zbigniewa Chrostka Elbląg Plastyczny. Punktem kulminacyjnym zajęć było tworzenie własnej Mapy marzeń, dzięki której dzieci mogły w sposób bardzo obrazowy przedstawić i opowiedzieć o swoich marzeniach. O tym, co im w sercu gra..Autor: Izabela Pawełczak

ARTETERAPIA W GALERII EL

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 8 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.