Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO GDYNI

Dodano dnia: 15.04.2014

W piątek 11 kwietnia uczniowie z klasy II a i II d  wybrali się na zajęcia do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Dla dzieci z klas młodszych były to bardzo ciekawe i atrakcyjne zajęcia. Na wystawie uczniowie wcielając się w rolę inżynierów, konstruując i wprawiając w ruch skomplikowane mechanizmy, poznały działanie śluzy, tamy, śruby Archimedesa, a nawet stworzyły dwumetrowy słup wody. Udział w eksperymentach dostarczył dzieciom mnóstwo zabawy, a przy tym i dużo wiedzy z zakresy hydrologii, fizyki i przyrody.Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO GDYNI KL. II A I II D

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 8 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.