Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZACZNIJ OD BACHA....

Dodano dnia: 15.04.2014

 15 kwietnia odbyła się w naszej szkole lekcja muzyczna "Zacznij od Bacha..." poprowadzona przez studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku dla klas piątych i szóstych Agnieszkę Zaborowską i Michała Światkowskiego. Skrzypowie przybliżyli sylwetkę wielkiego muzyka Jana Sebastiana Bacha i zaprezentowali wybrane utwory tego kompozytora. Poza tym Michał zagrał również utwory kompozytorów romantycznych.

  1. Agnieszka Zaborowska - III rok Wydział Instrumentalny - skrzypce, J. S. Bach - Adagio i Fuga z I sonaty na skrzypce solo BVW 1001
  2. Michał Światkowski - II rok Wydział Instrumentalny - skrzypce, J. S. Bach - Andante i Allegro z II sonaty na skrzypce solo BVW 1003, H. Wieniawski - Polonez koncertowy D - dur op. 04, A. Bazzini - La Ronde des Lutins op. 25


Autor: Izabela Pawełczak

ZACZNIJ OD BACHA....

Licznik odwiedzin
1 5 9 1 1 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.