Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KANONIZACJA JANA PAWŁA II

Dodano dnia: 26.04.2014

Z okazji zbliżającej się kanonizacji naszego wielkiego Polaka Jana Pawła II w dniu 25 kwietnia w naszej szkole odbyło się przedstawienie poświęcone papieżowi. Uczniowie z kl. VIe przypominając najważniejsze wydarzenia z życia świętego w obrazkowy sposób „dali” nam receptę na świętość. Dziewczynki z kółka flażoletowego zagrały ulubioną pieśń papieża „Barka”, którą pięknie zaśpiewała Kasia z VIb. Wspólny śpiew na tle wyświetlanych slajdów bardzo nas wzruszał. Naszą radość i podziękowanie za dar nowego świętego pokazały uczennice z koła misyjnego wykonując taniec żydowski. Na koniec dzieci otrzymały kartki z receptą na świętość wg Jana Pawła II i mamy nadzieję, że czerpiąc przykład i modląc się do Niego również staniemy się święci.Autor: Izabela Pawełczak

KANONIZACJA JANA PAWŁA II

Licznik odwiedzin
2 0 0 2 2 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.