KANONIZACJA JANA PAWŁA II

Dodano dnia: 26.04.2014

Z okazji zbliżającej się kanonizacji naszego wielkiego Polaka Jana Pawła II w dniu 25 kwietnia w naszej szkole odbyło się przedstawienie poświęcone papieżowi. Uczniowie z kl. VIe przypominając najważniejsze wydarzenia z życia świętego w obrazkowy sposób „dali” nam receptę na świętość. Dziewczynki z kółka flażoletowego zagrały ulubioną pieśń papieża „Barka”, którą pięknie zaśpiewała Kasia z VIb. Wspólny śpiew na tle wyświetlanych slajdów bardzo nas wzruszał. Naszą radość i podziękowanie za dar nowego świętego pokazały uczennice z koła misyjnego wykonując taniec żydowski. Na koniec dzieci otrzymały kartki z receptą na świętość wg Jana Pawła II i mamy nadzieję, że czerpiąc przykład i modląc się do Niego również staniemy się święci.

KANONIZACJA JANA PAWŁA II