MAJOWE ŚWIĘTA

Dodano dnia: 30.04.2014

Dnia 29 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w apelu przypomninającym znaczenie świąt majowych: 1maja (Święta Pracy), 2 maja (Dnia Flagi Rzeczypospolitej) i 3 maja (rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja). Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 4d i 5d pod kierunkiem Pani Doroty Popowskiej, Pani Barbary Olszewskiej i Pani Iwony Wiertel. Duga część apelu poświęcona była 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Uczestnicy obejrzeli prezentację multimedialną, ukazującą znaczenie UE dla Polski, dla jej rozkwitu oraz wzięli udział w konkursie przygotowanym przez Pana Wojciecha Paczkowskiego dotyczącym znajomości państw UE.

MAJOWE ŚWIĘTA