Wyszukaj na stronie  
Jeste¶ tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

¦WIETLICOWY FESTIWAL PIOSENKI

Dodano dnia: 06.05.2014

Niektórzy z nas lubi± jeĽdzić na rowerze, grać w piłkę, inni pływać, ale niektórzy lubi± ¶piewać. Dlatego 5 maja w naszej ¶wietlicy zorganizowany został konkurs piosenki pod hasłem: „Kocham ¶piewać”. Nagrodę i I miejsce wy¶piewały dziewczynki z kl. II d- Ola Siwiak i Oliwia Rulińska piosenk±: „Mam tę moc” oraz Oliwia Bednarczuk ¶piewaj±c piosenkę „Co powie tata”. II miejsce z piosenk±: „A ja wolę moj± mamę”- zajęła Maja Kwas z kl. II c. Również II miejsce zajęli- uwaga!!!- chłopcy z II d: Wojtek Gniazdowski i Aleksander Asenhajmer, którzy pięknie za¶piewali piosenkę: „Maszeruje wiosna”. III miejsce wy¶piewała Oliwia Kwiatkowska z III d- za¶piewała utwór: „ Zuzia- lala nieduża”.

GRATULUJEMY!!!

 Autor: Izabela Pawełczak

¦WIETLICOWY FESTIWAL PIOSENKI

Licznik odwiedzin
1 7 5 7 7 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbl±g

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie s± prawnie strzeżone i bez zgody nie mog± być wykorzystywane.