WARSZTATY PLASTYCZNE

Dodano dnia: 07.05.2014

06.05.2014r. 16 osobowa grupa uczniów z klas V i VI z naszej szkoły pod opieką p. E. Paczkowskiej uczestniczyła w warsztatach plastycznych w formie konkursu pt: ,,Jak wyobrażasz sobie budynek teatru im. A Sewruka w Elblągu''. Uczniowie przed konkursem uczestniczyli w prezentacji oświetlnia teatralnego, prezentacji muzyki ze spektakli powstałych w ramach modernizacji po zrealizowaniu projektów unijnych przez teatr, zwiedzali zaplecze teatru - garderoby, magazyny. Mogli przebierać się  w stroje teatralne. Sam konkurs przebiegał w miłej atmosferze, uczniowie pracowali z ogromnym zaangażowaniem. Efektem są nagrody i wyróżnienia dla następującyh uczniów:

NAGRODY: P. Hnatuśko VIa, J. Nasarzewska VIa, K. Górska VIa, J. Seroka VIc, K. Wądołkowski VIc, K. Siedlaczek VIc, S. Chrzanowska VId

WYRÓŻNIENIA: M. Targońska VIa, K. Mamczyński Ve, A. Grochowska Vd, B. Snopek Vc.

Prace uczniów wezmą udział w wystawie zorganizowanej przez teatr oraz zostaną zaprezentowane na stronie teatru.

Serdecznie gratulujemy!

WARSZTATY PLASTYCZNE