OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

Dodano dnia: 08.05.2014

8 maja 2014 r. w hali sportowej przy naszej szkole zorganizowaliśmy   ,, Sportową Olimpiadę Przedszkolaka’’. Udział w niej wzięły dzieci z Przedszkoli nr 6, 17, 23, 33,  ,,Bajka’’, ,, Mały Geniusz’’. Głównym celem imprezy było zaszczepienie wśród najmłodszych zamiłowania do rywalizacji sportowej w duchu idei olimpijskiej. Olimpiadę rozpoczęto od uroczystego wniesienia znicza olimpijskiego. Następnie przedszkolaki złożyły przyrzeczenie sportowe obiecując zdrową rywalizację i dobrą zabawę. Konkurencje sportowe rozpoczęli dorośli przedstawiciele przedszkoli, a były to skoki w workach. Panie dzielnie walczyły ze sobą i były wielką atrakcją dla dzieci. W kolejnych dwunastu konkurencjach zmagały się już przedszkolaki. Po każdym wyścigu 5-osobowe jury przydzielało punkty, które potem komisja sędziowska sumowała. Olimpiadę Przedszkolaka wygrało Przedszkole nr 17, zajmując I miejsce, II miejsce zajęło Przedszkole nr 23, III miejsce zdobyło Przedszkole ,,Bajka”. Miejsce IV zajęły: Przedszkole nr 6, Przedszkole nr 33 oraz Przedszkole ,,Mały Geniusz”. Cała impreza przebiegła w miłej i wesołej atmosferze. Bez względu na wynik wszystkie grupy otrzymały słodkie nagrody i dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Głównym organizatorem imprezy była Ewa Czarnecka.

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA