Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MAJOWE KONKURSY PLASTYCZNE

Dodano dnia: 15.05.2014

15 maja w Bibliotece Elbląskiej nastąpiło uroczyste roztrzygnięcie Konkursu na zakładkę do ksiażki organizowanego przez Prezydenta Miasta i Bibliotekę Elbląską im. C.Norwida w ramach obchodow 777 rocznicy założenia miasta. Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania czego dowodem jest ogłoszenie werdyktu szacownego Jury.

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce zajęła Zuzanna Marciniak z kl.VIa SP1,

II miejsce Paulina Hnatuśko z kl. VIa SP1,

III miejsce Agnieszka Wawro z kl. Vd SP1.

Jesteśmy z Was bardzo dumni dziewczynki.

Jeśli chodzi o Paulinę to nie jedyny jej sukces na polu plastycznym. Na początu miesiąca roztrzygnięto również Konkurs organizowany przez SP12 pod tytułem "Inspiracje plastyczne utworami Antonio Vivaldiego - Cztery pory roku". Tym razem Paulina otrzymała wyrożnienie. Wszystkim młodym artystkom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów. Autor: Anna Radkiewicz

MAJOWE KONKURSY PLASTYCZNE

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 7 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.