MAJOWE KONKURSY PLASTYCZNE

Dodano dnia: 15.05.2014

15 maja w Bibliotece Elbląskiej nastąpiło uroczyste roztrzygnięcie Konkursu na zakładkę do ksiażki organizowanego przez Prezydenta Miasta i Bibliotekę Elbląską im. C.Norwida w ramach obchodow 777 rocznicy założenia miasta. Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania czego dowodem jest ogłoszenie werdyktu szacownego Jury.

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce zajęła Zuzanna Marciniak z kl.VIa SP1,

II miejsce Paulina Hnatuśko z kl. VIa SP1,

III miejsce Agnieszka Wawro z kl. Vd SP1.

Jesteśmy z Was bardzo dumni dziewczynki.

Jeśli chodzi o Paulinę to nie jedyny jej sukces na polu plastycznym. Na początu miesiąca roztrzygnięto również Konkurs organizowany przez SP12 pod tytułem "Inspiracje plastyczne utworami Antonio Vivaldiego - Cztery pory roku". Tym razem Paulina otrzymała wyrożnienie. Wszystkim młodym artystkom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów.

MAJOWE KONKURSY PLASTYCZNE