Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ CHŁOPAKA W ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 16.12.2013

30 września 2013r. obchodziliśmy w świetlicy Dzień Chłopaka. Z tej okazji zarówno chłopcy jak dziewczynki wzięli udział w licznych zabawach. Na początku dzieci nadawały sobie indiańskie imiona i tworzyły indiańskie totemy. Następnie zaplatały ze sznurków warkoczyki, wiązały najdłuższą linę, tworzyły indiańskie opowieści, wykorzystując do tego przygotowane wcześniej ilustracje. Pokonując na czas tor przeszkód miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych. Po wyczerpującej, ale bardzo przyjemnej zabawie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ CHŁOPAKA W ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Licznik odwiedzin
1 9 1 5 2 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.