BEZPIECZNE LATO Z WODĄ 2014

Dodano dnia: 19.05.2014

W dniu 15 maja 2014 roku odbyły się zajęcia z instruktorem Grupy Wodnej panem Marcinem Trudnowskim.  W zajęciach uczestniczyły wszystkie klasy i miały one na celu pokazać uczniom naszej szkoły jak bezpiecznie spędzić lato nad wodą.  Prowadzący zapoznał uczniów z tematyką kąpielisk strzeżonych, czym one się wyróżniają od dzikich kąpielisk, jaka sygnalizacja i oznakowania obowiązują na akwenie strzeżonym. Dzieci dowiedziały się również o korzyściach płynących z korzystania ze strzeżonych kąpielisk. Instruktor w humorystyczny sposób przedstawił dzieciom zasady bezpiecznej kąpieli. Uczniowie czynnie partycypowali w zajęciach, odpowiadali na zadawane pytania jak również sami zadawali wiele pytań by lepiej zaznajomić się z tematyką bezpiecznych kąpieli. Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze a uczniowie zakończyli je wzbogaceni o wiedzę, która pomoże im w pełni korzystać z letnich kąpieli wodnych i być bezpiecznym.

BEZPIECZNE LATO Z WODĄ 2014