Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BEZPIECZNE LATO Z WODĄ 2014

Dodano dnia: 19.05.2014

W dniu 15 maja 2014 roku odbyły się zajęcia z instruktorem Grupy Wodnej panem Marcinem Trudnowskim.  W zajęciach uczestniczyły wszystkie klasy i miały one na celu pokazać uczniom naszej szkoły jak bezpiecznie spędzić lato nad wodą.  Prowadzący zapoznał uczniów z tematyką kąpielisk strzeżonych, czym one się wyróżniają od dzikich kąpielisk, jaka sygnalizacja i oznakowania obowiązują na akwenie strzeżonym. Dzieci dowiedziały się również o korzyściach płynących z korzystania ze strzeżonych kąpielisk. Instruktor w humorystyczny sposób przedstawił dzieciom zasady bezpiecznej kąpieli. Uczniowie czynnie partycypowali w zajęciach, odpowiadali na zadawane pytania jak również sami zadawali wiele pytań by lepiej zaznajomić się z tematyką bezpiecznych kąpieli. Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze a uczniowie zakończyli je wzbogaceni o wiedzę, która pomoże im w pełni korzystać z letnich kąpieli wodnych i być bezpiecznym.

http://www.grupawodna.pl/Autor: Izabela Pawełczak

BEZPIECZNE LATO Z WODĄ 2014

Licznik odwiedzin
1 7 4 9 1 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.