Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

"JAKA PIĘKNA JEST WARSZAWA..."

Dodano dnia: 19.05.2014

Warszawę i jej ciekawe miejsca mieli okazję poznać uczniowie klas 4d i 5a będąc na dwudniowej wycieczce w tym pięknym mieście. Uczestnicy podziwiali piękno Łazienek Królewskich, zwierząt, które tam mieszkają (pawi, wiewiórek jedzących wszystkim z ręki). Interesująca była również przejażdżka Traktatem Królewskim. Innymi atrakcjami było podziwianie zmiany warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza oraz wjazd na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki. Ogromne wrażenie sprawiła na zwiedzających Kolumna Zygmunta na Placu Zamkowym. Drugiego dnia pobytu uczniowie obejrzeli seans "Słoneczna podróż" w Planetarium i doświadczyli wielu wrażeń podczas pobytu w Centrum Nauki Kopernik.Autor: Anna Radkiewicz

JAKA PIĘKNA JEST WARSZAWA...

Licznik odwiedzin
1 7 5 7 7 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.