"JAKA PIĘKNA JEST WARSZAWA..."

Dodano dnia: 19.05.2014

Warszawę i jej ciekawe miejsca mieli okazję poznać uczniowie klas 4d i 5a będąc na dwudniowej wycieczce w tym pięknym mieście. Uczestnicy podziwiali piękno Łazienek Królewskich, zwierząt, które tam mieszkają (pawi, wiewiórek jedzących wszystkim z ręki). Interesująca była również przejażdżka Traktatem Królewskim. Innymi atrakcjami było podziwianie zmiany warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza oraz wjazd na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki. Ogromne wrażenie sprawiła na zwiedzających Kolumna Zygmunta na Placu Zamkowym. Drugiego dnia pobytu uczniowie obejrzeli seans "Słoneczna podróż" w Planetarium i doświadczyli wielu wrażeń podczas pobytu w Centrum Nauki Kopernik.

JAKA PIĘKNA JEST WARSZAWA...