Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA SELEKTYWNĄ ZBIÓRKĘ ODPADÓW

Dodano dnia: 19.05.2014

Nasza szkoła, jak co roku wzięła udział w konkursie na selektywną zbiórkę odpadów. Konkurs organizowany był przez Zakład Utylizacji Odpadów i Prezydenta Miasta Elbląga. Finał XVIII edycji odbył się dnia 16 maja. Nasza szkoła w tym roku otrzymała specjalne wyróżnienie.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przez cały rok zbierając surowce wtórne przyczynili się do tak wysokiego wyniku. Nagrody dla najlepszych ”zbieraczy” naszej szkoły rozdane zostaną w czerwcu.Autor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 8 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.