Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA ARTETERAPEUTYCZNE W GALERII EL

Dodano dnia: 23.05.2014

Dnia 22 maja odbyło się kolejne spotkanie w ramach zajęć arteterapeutycznych w Galerii El. Tym razem dzieci z klasy III d rozwijały swoją wyobraźnię poprzez „bujanie w obłokach”. Najpierw obserwowały niebo i płynące po nim chmury, następnie opowiadały o swoich skojarzeniach i niecodziennych historiach. Następnym etapem spotkania była relaksacja na łonie natury oraz wykonanie pracy plastycznej .Jej tematem było „ O czym ja bujam w obłokach?”. Podczas tego spotkania było widać szczególne zaangażowanie dzieci w proces twórczy. Autor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA ARTETERAPEUTYCZNE W GALERII EL

Licznik odwiedzin
2 0 0 3 8 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.