Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW WE MSZY ŚW

Dodano dnia: 16.12.2013

1 października dzieci z Koła Flażoletowego, Misyjnego i chętni uczniowie z klas III i IV uczestniczyli w Nabożeństwie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele M.B.K.P.  gdzie zagrali i zaśpiewali pieśni maryjne, recytowali  wiersze o tematyce maryjnej. Także złożyli podziękowania i prośby Matce Bożej, które zostały odczytane na nabożeństwie. W ten sposób dzieci włączyły się w przygotowania do ustanowienia kościoła M.B.K.P. sanktuarium maryjnego.

 


Autor: Izabela Pawełczak

Licznik odwiedzin
1 9 1 5 2 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.