Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA ARTETERAPEUTYCZNE W GALERII EL

Dodano dnia: 01.06.2014

W ostatnim tygodniu maja w ramach zajęć arteterapeutycznych odbyły się dwa spotkania. Podczas pierwszego dzieci ze świetlicy z klasy III d  z gotowych elementów wykonywały biżuterię oraz kartki okolicznościowe. Natomiast podczas drugiego spotkania w Galerii El tworzyły książkę artystyczną.  Zajęcia stały się pretekstem do rozmowy na temat niezbędnego i zbędnego posiadania różnych przedmiotów oraz tego jakie nadajemy im znaczenie. W trakcie zajęć dzieci również rozwijały swoją kreatywność , zdolności manualne, umiejętności interpersonalne, doświadczały radości, zadowolenia z własnoręcznie wykonanej pracy
Autor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA ARTETERAPEUTYCZNE W GALERII EL.

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 6 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.