Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO TLENIA

Dodano dnia: 03.06.2014

W dniach 28-30 maja klasy IV a, IV b, IV c i V c były na wycieczce w Tleniu w ośrodku Patria. Uczniowie zwiedzili Rezerwat Cisów im. Leona Wyczółkowskiego w Wierzchlesie. Tu natchnienia szukał Słynny malarz.  Zobaczyli również akwedukty w Fojutowie. Podziwiali widok z wieży widokowej, zobaczyli ślady pobytu bobrów. Korzystali z basenów w ośrodku Fojutowo, z piękną zjeżdżalnią. Mieli okazję spróbować swoich umiejętności kajakarskich pod okiem instruktora. Zwiedzili również Elektrownię Wodną w Żurze, która powstała w 1929 roku. Było ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, gry i zabawy na boisku na terenie ośrodka. Mimo niesprzyjającej pogody wycieczka była bardzo udana. Autor: Anna Radkiewicz

WYCIECZKA DO TLENIA

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.